Klikněte pro přečtení označeného textu! Odpadové hospodářství Termíny svozu směsného komunálního odpadu v roce 2021 Pondělí 3. května od 5:30 hodin Další termíny: 17. 5., 31. 5., 14. 6., 28. 6., - 12. 7., 26. 7., 9. 8., 23. 8., 6. 9., 20. 9., 4. 10., 18. 10., 1. 11., 15. 11., 29. 11., 13. 12., 27. 12. V zimním období dle sjízdnosti silnic. Popelnice zařazené v systému obce musí být označeny nálepkou s logem svozové firmy.  Zelenou nálepku na rok 2021 si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku. Termín pro zaplacení poplatku na rok 2021 je do 30. dubna. Popelnice bez platné nálepky nebudou vyváženy! Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích. - Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic. Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad. Ceny poplatku za komunální odpad jsou uvedeny na stránce Správa poplatků. Odvoz separovaného odpadu PLASTY každý týden ve středu PAPÍR každý lichý týden SKLO 1x za měsíc Kontejnery na tyto tři komodity jsou umístěny na všech 15 stanovištích po obci a jsou vyváženy Frýdeckou skládkou. Vysloužilé elektrospotřebiče Sběrné místo na Hukvaldech Kontejner na drobné elektrospotřebiče u ZŠ Textil speciální kontejnery vyváží dvakrát měsíčně firma Textil Eco Hukvaldy: v Drážkách Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice Kovy Nádoby o objemu 1 100 l se vyváží dle vytíženosti (nepatří do nich obaly od barev, tlakové nádoby – laky na vlasy, šlehačky, obaly od montážních pěn) Hukvaldy: v Drážkách Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice Pro výkup kovů je možné využít dostupné sběrny kovových odpadů. Tuky a jedlé oleje Zelené popelnice se vyvážejí podle naplněnosti, tuky odevzdávejte v uzavřených PET lahvích. Hukvaldy: v Drážkách Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice Krnalovice: stanoviště kontejnerů Větve z ořezu stromů je možno ukládat na sběrném místě v Rychalticích, v prostoru bývalého rychaltického dvora - travnatá plocha vedle silážních jam. Ořezané větve ukládejte co nejpečlivěji, nesvazujte je. Biologicky rozložitelný odpad Zelené kontejnery na trávu, listí, shrabky jsou umístěny na těchto stanovištích: Dolní Sklenov: u rybníka Rychaltice: u zemědělského družstva

Odpadové hospodářství

Termíny svozu směsného komunálního odpadu v roce 2021

Pondělí 3. května od 5:30 hodin

Další termíny:

17. 5., 31. 5., 14. 6., 28. 6.,
12. 7., 26. 7., 9. 8., 23. 8., 6. 9., 20. 9., 4. 10., 18. 10., 1. 11., 15. 11., 29. 11., 13. 12., 27. 12.

V zimním období dle sjízdnosti silnic.

Popelnice zařazené v systému obce musí být označeny nálepkou s logem svozové firmy.  Zelenou nálepku na rok 2021 si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku.

Termín pro zaplacení poplatku na rok 2021 je do 30. dubna.

Popelnice bez platné nálepky nebudou vyváženy!

Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích.
Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic.

Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad.

Ceny poplatku za komunální odpad jsou uvedeny na stránce Správa poplatků.

Odvoz separovaného odpadu

 • PLASTY každý týden ve středu
 • PAPÍR každý lichý týden
 • SKLO 1x za měsíc

Kontejnery na tyto tři komodity jsou umístěny na všech 15 stanovištích po obci a jsou vyváženy Frýdeckou skládkou.

Vysloužilé elektrospotřebiče

Textil

speciální kontejnery vyváží dvakrát měsíčně firma Textil Eco

 • Hukvaldy: v Drážkách
 • Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště
 • Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál
 • Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice

Kovy

Nádoby o objemu 1 100 l se vyváží dle vytíženosti (nepatří do nich obaly od barev, tlakové nádoby – laky na vlasy, šlehačky, obaly od montážních pěn)

 • Hukvaldy: v Drážkách
 • Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště
 • Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál
 • Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice

Pro výkup kovů je možné využít dostupné sběrny kovových odpadů.

Tuky a jedlé oleje

Zelené popelnice se vyvážejí podle naplněnosti, tuky odevzdávejte v uzavřených PET lahvích.

 • Hukvaldy: v Drážkách
 • Dolní Sklenov: na parkovišti u fotbalového hřiště
 • Dolní Sklenov: u prodejny Sklenovský koloniál
 • Rychaltice: Kontejner u hasičské zbrojnice
 • Krnalovice: stanoviště kontejnerů

Větve z ořezu stromů

je možno ukládat na sběrném místě v Rychalticích, v prostoru bývalého rychaltického dvora - travnatá plocha vedle silážních jam. Ořezané větve ukládejte co nejpečlivěji, nesvazujte je.

sber vetvi

Biologicky rozložitelný odpad

Zelené kontejnery na trávu, listí, shrabky jsou umístěny na těchto stanovištích:

 • Dolní Sklenov: u rybníka
 • Rychaltice: u zemědělského družstva

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Duben 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

 • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!