Klikněte pro přečtení označeného textu! Sňatečné obřady na Hukvaldech Místo Určeným místem je obřadní síň Obecního úřadu Hukvaldy. - Sňatek je možné uzavřít i na jiných místech na území obce Hukvaldy, dle předchozí dohody, se souhlasem vlastníka pozemku – nemovitosti. Obřadní síň Obecního úřadu Hukvaldy – termín obřadu je potřeba předem telefonicky dohodnout na matrice Obecního úřadu Hukvaldy a následně se dostavit k předsňatečnému řízení s potřebnými doklady. Obřadní síň je určeným oddávacím místem. Je zde vše připraveno, kapacita míst k sezení je 35 židlí + prostor ke stání. Místnost se nachází v přízemí, je bezbariérová. Za pronájem obřadní síně není účtován žádný poplatek. Hudba při obřadu je reprodukovaná, možnost vlastního výběru skladeb – dodáním USB, s možností zajištění vlastní živé hudby. Hrad Hukvaldy – svatby organizuje Agentura Kopretina, kontakt 731627766, termín je potřeba dohodnout na matrice Obecního úřadu Hukvaldy, a následně se dostavit k předsňatečnému řízení s potřebnými doklady. Hrad Hukvaldy není určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč, před uzavřením manželství, v hotovosti nebo bankovním převodem. Záležitosti týkající se organizace obřadu, výzdoby, výběru konkrétního místa na hradě, průjezdu automobilů svatby oborou apod., řeší Agentura Kopretina. Zámecký park – snoubenci si dohodnou termín obřadu na matrice Obecního úřadu Hukvaldy, následně si vyžádají souhlas s uspořádáním svatebního obřadu od vlastníka parku - Biskupství ostravsko-opavského. Přípravu svatebního obřadu si snoubenci zařizuji sami, případně mohou oslovit jakoukoliv svatební agenturu. K uspořádání obřadu požadujeme pouze stolek, na kterém proběhne podpis protokolu o uzavření manželství, který máme v případě potřeby k dispozici. Ostatní vybavení a výzdoba je dle představ, možností a na náklady snoubenců. Zámecký park není určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč, před uzavřením manželství, v hotovosti nebo bankovním převodem. Dalšími možnými místy jsou: obora, myslivecká chata, Vrchy, Penzion Roubenka na Horním Sklenově, Golfové hřiště, Venkovský hotel Ráj na zemi, Hotel Hukvaldy a jiné, dle přání snoubenců a vzájemné dohody s matrikou. Podmínky platí obdobně jako pro hrad Hukvaldy a zámecký park. Ve všech lokalitách, která nejsou určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč Oddávací dny Určeným oddávacím dnem je první sobota v měsíci, zpravidla od 10 hodin do 15 hodin v hodinových intervalech, s tím, že vyžadujeme aby jednotlivé obřady navazovaly. V jiných dnech v týdnu, včetně sobot, je možné svatební obřad uspořádat po předchozí dohodě s tím, že bude vybírán správní poplatek 3000,- Kč.

Sňatečné obřady na Hukvaldech

Místo

Určeným místem je obřadní síň Obecního úřadu Hukvaldy.
Sňatek je možné uzavřít i na jiných místech na území obce Hukvaldy, dle předchozí dohody, se souhlasem vlastníka pozemku – nemovitosti.

Obřadní síň Obecního úřadu Hukvaldy – termín obřadu je potřeba předem telefonicky dohodnout na matrice Obecního úřadu Hukvaldy a následně se dostavit k předsňatečnému řízení s potřebnými doklady. Obřadní síň je určeným oddávacím místem. Je zde vše připraveno, kapacita míst k sezení je 35 židlí + prostor ke stání. Místnost se nachází v přízemí, je bezbariérová. Za pronájem obřadní síně není účtován žádný poplatek. Hudba při obřadu je reprodukovaná, možnost vlastního výběru skladeb – dodáním USB, s možností zajištění vlastní živé hudby.

Hrad Hukvaldy – svatby organizuje Agentura Kopretina, kontakt 731627766, termín je potřeba dohodnout na matrice Obecního úřadu Hukvaldy, a následně se dostavit k předsňatečnému řízení s potřebnými doklady. Hrad Hukvaldy není určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč, před uzavřením manželství, v hotovosti nebo bankovním převodem. Záležitosti týkající se organizace obřadu, výzdoby, výběru konkrétního místa na hradě, průjezdu automobilů svatby oborou apod., řeší Agentura Kopretina.

Zámecký park – snoubenci si dohodnou termín obřadu na matrice Obecního úřadu Hukvaldy, následně si vyžádají souhlas s uspořádáním svatebního obřadu od vlastníka parku - Biskupství ostravsko-opavského. Přípravu svatebního obřadu si snoubenci zařizuji sami, případně mohou oslovit jakoukoliv svatební agenturu. K uspořádání obřadu požadujeme pouze stolek, na kterém proběhne podpis protokolu o uzavření manželství, který máme v případě potřeby k dispozici. Ostatní vybavení a výzdoba je dle představ, možností a na náklady snoubenců. Zámecký park není určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč, před uzavřením manželství, v hotovosti nebo bankovním převodem.

Dalšími možnými místy jsou: obora, myslivecká chata, Vrchy, Penzion Roubenka na Horním Sklenově, Golfové hřiště, Venkovský hotel Ráj na zemi, Hotel Hukvaldy a jiné, dle přání snoubenců a vzájemné dohody s matrikou. Podmínky platí obdobně jako pro hrad Hukvaldy a zámecký park. Ve všech lokalitách, která nejsou určeným oddávacím místem, je vybírán správní poplatek ve výši 3000,- Kč

Oddávací dny

Určeným oddávacím dnem je první sobota v měsíci, zpravidla od 10 hodin do 15 hodin v hodinových intervalech, s tím, že vyžadujeme aby jednotlivé obřady navazovaly. V jiných dnech v týdnu, včetně sobot, je možné svatební obřad uspořádat po předchozí dohodě s tím, že bude vybírán správní poplatek 3000,- Kč.

hrad 11hrad 12hrad 13hrad 14hrad 15hrad 16hrad 17

park 21park 22park 23

hrad 31hrad 32hrad 33hrad 34

raj 41raj 42

roubenka 51roubenka 52roubenka 53roubenka 54

vrchy 61vrchy 62vrchy 63vrchy 64vrchy 65vrchy 66

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Červen 2024
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!