Klikněte pro přečtení označeného textu! Podpora pro pečující je jednou z doplňkových aktivit Charity Frenštát pod Radhoštěm a úzce spolupracuje s ostatními službami, které Charita Frenštát pod Radhoštěm poskytuje. Podpora je BEZPLATNÁ a je určena lidem, kteří pečují o své blízké v domácím prostředí, anebo se na tuto péči teprve chystají. Službu poskytujeme ambulantní (telefonicky, e-mailem, osobně) nebo terénní formou (návštěva přímo v domácnosti opečovávané osoby). Více informací naleznete na webových stránkách Charity Frenštát pod Radhoštěm nebo v přiloženém letáku (PDF, 112 kB).

Podpora pro pečující je jednou z doplňkových aktivit Charity Frenštát pod Radhoštěm a úzce spolupracuje s ostatními službami, které Charita Frenštát pod Radhoštěm poskytuje.

Podpora je BEZPLATNÁ a je určena lidem, kteří pečují o své blízké v domácím prostředí, anebo se na tuto péči teprve chystají.

Službu poskytujeme ambulantní (telefonicky, e-mailem, osobně) nebo terénní formou (návštěva přímo v domácnosti opečovávané osoby).

Více informací naleznete na webových stránkách Charity Frenštát pod Radhoštěm nebo v přiloženém letáku (PDF, 112 kB).

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Říjen 2022
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!