Klikněte pro přečtení označeného textu! Policie ČR, Krajského ředitelství Moravskoslezského kraje chce upozornit občany na obrovský nárůst případů podvodného jednání v oblasti kyberkriminality. Kriminalisté řeší případy podvodů založených na principech manipulace lidí za účelem provedení určité akce nebo získání informace s milionovými škodami. Občanům jsou určeny zejména informace o nových trendech manipulativního chování pachatelů trestné činnosti v oblasti falešných investic, podvodů přes inzerát, falešných bankéřů. Podrobnosti naleznete v příloze (PDF, 644 kb).

Policie ČR, Krajského ředitelství Moravskoslezského kraje chce upozornit občany na obrovský nárůst případů podvodného jednání v oblasti kyberkriminality.

Kriminalisté řeší případy podvodů založených na principech manipulace lidí za účelem provedení určité akce nebo získání informace s milionovými škodami. Občanům jsou určeny zejména informace o nových trendech manipulativního chování pachatelů trestné činnosti v oblasti falešných investic, podvodů přes inzerát, falešných bankéřů.

Podrobnosti naleznete v příloze (PDF, 644 kb).

falešné investicepodvody přes inzerátvishingsmishing

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Srpen 2022
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!