Klikněte pro přečtení označeného textu! ODBOR KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ při TJ SOKOL Hukvaldy - pořádá v sobotu 14. května 2022 - 41. ročník turistického pochodu Po zarostlém chodníčku Start a cíl: Hospůdka Na koupališti. Registrace a startovné: 8:30 - 10:00 hodin, členové KČT a děti 10,- Kč, nečlenové 20,- Kč. Příchod ke startu: od autobusové zastávky Dolní Sklenov, rozcestí. Trasa (cca 15 km): koupaliště Hukvaldy - Podoboří - hrad Hukvaldy - obora Hukvaldy - Měrkovice - skanzen „Na Mlýně“ Kozlovice - Kubánkov - Babí hora - Janáčkova  lavička - koupaliště Hukvaldy. Vstup do hradu pro registrované účastníky: Na hradě bude v tomto termínu probíhat akce Lidová řemesla, účastníci pochodu mohou využít zlevněného vstupného o 50% z jeho celkové ceny. Upozornění: každý startuje na vlastní nebezpečí, prosíme účastníky o ohleduplnost a dodržování opatření pro ochranu zdraví. Informace: Jiří Strakoš, strakos.jiri@seznam.cz  
Datum konání: 14. 5. 2022

ODBOR KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ při TJ SOKOL Hukvaldy
pořádá v sobotu 14. května 2022
41. ročník turistického pochodu

Po zarostlém chodníčku

Start a cíl: Hospůdka Na koupališti.

Registrace a startovné: 8:30 - 10:00 hodin, členové KČT a děti 10,- Kč, nečlenové 20,- Kč.

Příchod ke startu: od autobusové zastávky Dolní Sklenov, rozcestí.

Trasa (cca 15 km): koupaliště Hukvaldy - Podoboří - hrad Hukvaldy - obora Hukvaldy - Měrkovice - skanzen „Na Mlýně“ Kozlovice - Kubánkov - Babí hora - Janáčkova  lavička - koupaliště Hukvaldy.

Vstup do hradu pro registrované účastníky: Na hradě bude v tomto termínu probíhat akce Lidová řemesla, účastníci pochodu mohou využít zlevněného vstupného o 50% z jeho celkové ceny.

Upozornění: každý startuje na vlastní nebezpečí, prosíme účastníky o ohleduplnost a dodržování opatření pro ochranu zdraví.

Informace: Jiří Strakoš, strakos.jiri@seznam.cz

chodnicek22

 

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Květen 2022
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!