Klikněte pro přečtení označeného textu! Následující svoz proběhne v pondělí 2. listopadu 2020. Svoz probíhá od 5:30 hodin. Popelnice zařazené v systému obce musejí být označeny nálepkou s logem svozové firmy. - Tuto nálepku si můžete vyzvednout u p. Kovalové na obecním úřadě. Splatnost poplatku do 30. dubna 2020. Od 1. června 2020 budou vyváženy pouze popelnice s platnou nálepkou na rok 2020. Nálepky si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku. Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích. - Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic. Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad. Další informace: Odpadové hospodářství
Datum konání: 2. 11. 2020

Následující svoz proběhne v pondělí 2. listopadu 2020.

Svoz probíhá od 5:30 hodin.

Popelnice zařazené v systému obce musejí být označeny nálepkou s logem svozové firmy.
Tuto nálepku si můžete vyzvednout u p. Kovalové na obecním úřadě.

Splatnost poplatku do 30. dubna 2020.

Od 1. června 2020 budou vyváženy pouze popelnice s platnou nálepkou na rok 2020. Nálepky si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku.

Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích.
Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic.

Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad.

Další informace: Odpadové hospodářství

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Říjen 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!