Klikněte pro přečtení označeného textu! Z důvodu poruchy na popelářském automobilu bude svoz 3. 5. 2021 opožděn. Svoz bude probíhat v odpoledních hodinách, případně 4. 5. 2021. Ing. Ivan Hrčková, místostarostka Následující svoz proběhne v pondělí 17. května 2021. Svoz probíhá od 5:30 hodin. Splatnost poplatku na rok 2021 je do 30. dubna. Popelnice zařazené v systému obce musí být označeny nálepkou s logem svozové firmy.  Zelenou nálepku na rok 2021 si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku. Popelnice bez platné nálepky nebudou vyváženy. Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích. - Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic. Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad. Další informace: Odpadové hospodářství
Datum konání: 3. 5. 2021

Z důvodu poruchy na popelářském automobilu bude svoz 3. 5. 2021 opožděn. Svoz bude probíhat v odpoledních hodinách, případně 4. 5. 2021.

Ing. Ivan Hrčková, místostarostka


Následující svoz proběhne v pondělí 17. května 2021.

Svoz probíhá od 5:30 hodin.

Splatnost poplatku na rok 2021 je do 30. dubna.

Popelnice zařazené v systému obce musí být označeny nálepkou s logem svozové firmy.  Zelenou nálepku na rok 2021 si můžete vyzvednout na pokladně OÚ Hukvaldy v úředních hodinách po zaplacení poplatku.

Popelnice bez platné nálepky nebudou vyváženy.

Prosíme občany, aby svá auta neparkovali na místních komunikacích.
Dochází ke zbytečným komplikacím při svozu popelnic.

Pokud větve z ovocných stromů ze zahrad zasahují do místních komunikací, ořežte je prosím. Dochází tak k poškozování vozidel, svážejících komunální odpad.

Další informace: Odpadové hospodářství

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Květen 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!