Klikněte pro přečtení označeného textu! Skupina ČEZ nabízí virtuální prohlídky jaderných elektráren Dukovany a Temelín a také elektráren vodních, větrných a solárních. Prohlídky „Virtuálně v elektrárně“ absolvovalo z pohodlí domova už přes 31 tisíc školáků i dospělých zájemců. Účast na prohlídkách bezemisních elektráren si zájemci zajistí jednoduše na webu www.virtualnevelektrarne.cz. On-line přenos z televizního studia bude probíhat až do konce školního roku. Na každý všední den je vypsáno až 8 termínů hodinových exkurzí – dopoledne pro školy, odpoledne i pro veřejnost. Všechny exkurze jsou zdarma. Přílohy: Tisková zpráva "Virtuální exkurze v elektrárnách" (PDF, 103 kB)

Skupina ČEZ nabízí virtuální prohlídky jaderných elektráren Dukovany a Temelín a také elektráren vodních, větrných a solárních.

Prohlídky „Virtuálně v elektrárně“ absolvovalo z pohodlí domova už přes 31 tisíc školáků i dospělých zájemců.

Účast na prohlídkách bezemisních elektráren si zájemci zajistí jednoduše na webu www.virtualnevelektrarne.cz. On-line přenos z televizního studia bude probíhat až do konce školního roku. Na každý všední den je vypsáno až 8 termínů hodinových exkurzí – dopoledne pro školy, odpoledne i pro veřejnost. Všechny exkurze jsou zdarma.

Přílohy:

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Květen 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!