Klikněte pro přečtení označeného textu! Na parkovišti před Českou poštou na Hukvaldech a před obchodem v Dolním Sklenově je nově možné pakování pouze s parkovacím kotoučem. Řidič musí při začátku stání umístit kotouč viditelně ve vozidle a nastavit na něm dobu začátku stání, kterou nesmí až do odjezdu měnit. Hukvaldy před poštou: Po - Ne 7:00 - 17:00 hod. max. 60 minut Dolní Sklenov u obchodu: Po - Pá 7:00 - 18:00, So 7:00 - 12:00 hod. max. 60 minut Parkovací kotouče jsou běžně dostupné v obchodech, na obecním úřadě jsou k dispozici za cenu 25,- Kč. Dosud vydávané parkovací kartičky (povolení OÚ) platí pouze na parkovacích místech s dodatkovou tabulkou za obchodem COOP na Hukvaldech. Ing. Ivana Hrčková, místostarostka

Pakování pouze s parkovacím kotoučemNa parkovišti před Českou poštou na Hukvaldech a před obchodem v Dolním Sklenově je nově možné pakování pouze s parkovacím kotoučem. Řidič musí při začátku stání umístit kotouč viditelně ve vozidle a nastavit na něm dobu začátku stání, kterou nesmí až do odjezdu měnit.

  • Hukvaldy před poštou: Po - Ne 7:00 - 17:00 hod. max. 60 minut
  • Dolní Sklenov u obchodu: Po - Pá 7:00 - 18:00, So 7:00 - 12:00 hod. max. 60 minut

Parkovací kotouče jsou běžně dostupné v obchodech, na obecním úřadě jsou k dispozici za cenu 25,- Kč. Dosud vydávané parkovací kartičky (povolení OÚ) platí pouze na parkovacích místech s dodatkovou tabulkou za obchodem COOP na Hukvaldech.

Ing. Ivana Hrčková, místostarostka

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Duben 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!