Klikněte pro přečtení označeného textu! Mobilní Rozhlas - důležité informace z obce přímo do telefonu Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas! Vážení spoluobčané, spustili jsme pro Vás novou službu Mobilní Rozhlas. Stejně jako dosud používaný SMS Infokanál, slouží Mobilní Rozhlas k informování občanů o dění v obci, ale navíc nabízí i komunikaci občanů směrem k Obecnímu úřadu. Co nového přinese Mobilní Rozhlas uživatelům? Preferovaným kanálem je mobilní aplikace, dostupná pro systémy Android a iOS. Uživatel jednou denně obdrží přehled aktuálních informací, odtud si může otevřít zprávy přímo na webových stránkách. Odběratelům bez aplikace systém doručí notifikaci na email, přehled se zobrazí také ve webovém rozhraní Mobilního Rozhlasu na adrese hukvaldy.mobilnirozhlas.cz. Pokud aplikaci nemáte a při registraci nevedete ani e-mailovou adresu, budou vám doručovány SMS zprávy jako doposud. Nebo si místo nich můžete zvolit příjem hlasových zpráv – systém vytočí Vaše telefonní číslo a přečte Vám text zprávy. Tato možnost se vybere přiřazením do skupiny Nevidomí a slabozrací. Zaregistrujte se, vyplňte Vaše telefonní číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat informace o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění ulic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího pomocí: zpráv do aplikace, e-mailových zpráv, SMS zpráv, hlasových zpráv. Vše přehledně na jednom místě - hukvaldy.mobilnirozhlas.cz. Pořízení aplikace bylo financováno z projektu Efektivní komunikace a řízení obcí Palkovice, Kozlovice, Hukvaldy a Sviadnov.  

Mobilní Rozhlas - důležité informace z obce přímo do telefonu

mobilni rozhlas

Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!

Vážení spoluobčané, spustili jsme pro Vás novou službu Mobilní Rozhlas. Stejně jako dosud používaný SMS Infokanál, slouží Mobilní Rozhlas k informování občanů o dění v obci, ale navíc nabízí i komunikaci občanů směrem k Obecnímu úřadu.

Co nového přinese Mobilní Rozhlas uživatelům? Preferovaným kanálem je mobilní aplikace, dostupná pro systémy Android a iOS. Uživatel jednou denně obdrží přehled aktuálních informací, odtud si může otevřít zprávy přímo na webových stránkách. Odběratelům bez aplikace systém doručí notifikaci na email, přehled se zobrazí také ve webovém rozhraní Mobilního Rozhlasu na adrese hukvaldy.mobilnirozhlas.cz.

Pokud aplikaci nemáte a při registraci nevedete ani e-mailovou adresu, budou vám doručovány SMS zprávy jako doposud. Nebo si místo nich můžete zvolit příjem hlasových zpráv – systém vytočí Vaše telefonní číslo a přečte Vám text zprávy. Tato možnost se vybere přiřazením do skupiny Nevidomí a slabozrací.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše telefonní číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat informace o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění ulic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího pomocí:

  • zpráv do aplikace,
  • e-mailových zpráv,
  • SMS zpráv,
  • hlasových zpráv.

Vše přehledně na jednom místě - hukvaldy.mobilnirozhlas.cz.


Pořízení aplikace bylo financováno z projektu Efektivní komunikace a řízení obcí Palkovice, Kozlovice, Hukvaldy a Sviadnov.

  EU MPSV logo

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Červen 2023
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!