Klikněte pro přečtení označeného textu! Rád bych s Vámi sdílel dobrou zprávu. Při potravinové sbírce "Svatomikulášské jablko" se díky štědrosti lidí z naší obce podařilo vybrat 458 kg potravin. Velké díky za podporu. Potraviny už teď pomáhají prostřednictvím neziskových organizací v Moravskoslezském kraji. Více na stránkách Potravinové banky Ostrava Hezký advent přeje Ondřej Elbel

Rád bych s Vámi sdílel dobrou zprávu.

Při potravinové sbírce "Svatomikulášské jablko" se díky štědrosti lidí z naší obce podařilo vybrat 458 kg potravin. Velké díky za podporu. Potraviny už teď pomáhají prostřednictvím neziskových organizací v Moravskoslezském kraji.

Více na stránkách Potravinové banky Ostrava

Hezký advent přeje

Ondřej Elbel

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Leden 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!