Klikněte pro přečtení označeného textu! Milí spoluobčané, blíží se tzv. "dušičky" - dny, kdy obzvlášť vzpomínáme na naše blízké zemřelé a navštěvujeme hřbitovy. Na naše zemřelé pamatujeme každý rok taky při kostelních bohoslužbách, které ovšem letos kvůli nouzovému stavu nemůžeme pořádat. Uvědomujeme si ale zároveň, jak důležité je přidat k tzv. "dušičkám" rozměr naděje. Zveme Vás proto k jiné formě, jak na naše zesnulé vzpomenout. V sobotu 31.10. od 16 do 19 hodin a v neděli 1.11. od 14 do 18 hodin se můžete při návštěvě rychaltického hřbitova zastavit v kostele sv. Mikuláše. Dovnitř můžete jednotlivě vstupovat, na chvíli se ztišit a třeba zapálit svíčku za své blízké. Na připravené lístečky můžete napsat jména svých blízkých nebo jiné prosby, za které se budeme později modlit. Tuto modlitbu budeme vysílat v neděli 1.11. v 18:30 na YouTube kanálu farnosti. V souladu s opatřeními Vlády ČR je možné vstoupit do kostela pouze s rouškou. Připravena bude dezinfekce a na předepsaný počet návštěvníků kostela dohlédne služba u dveří. Svíčky budou na místě k dispozici. Přejeme pokojné dny s vírou, nadějí a láskou. P. Zdenko Vavro

Milí spoluobčané,

blíží se tzv. "dušičky" - dny, kdy obzvlášť vzpomínáme na naše blízké zemřelé a navštěvujeme hřbitovy. Na naše zemřelé pamatujeme každý rok taky při kostelních bohoslužbách, které ovšem letos kvůli nouzovému stavu nemůžeme pořádat. Uvědomujeme si ale zároveň, jak důležité je přidat k tzv. "dušičkám" rozměr naděje. Zveme Vás proto k jiné formě, jak na naše zesnulé vzpomenout.

V sobotu 31.10. od 16 do 19 hodin a v neděli 1.11. od 14 do 18 hodin se můžete při návštěvě rychaltického hřbitova zastavit v kostele sv. Mikuláše. Dovnitř můžete jednotlivě vstupovat, na chvíli se ztišit a třeba zapálit svíčku za své blízké. Na připravené lístečky můžete napsat jména svých blízkých nebo jiné prosby, za které se budeme později modlit. Tuto modlitbu budeme vysílat v neděli 1.11. v 18:30 na YouTube kanálu farnosti. V souladu s opatřeními Vlády ČR je možné vstoupit do kostela pouze s rouškou. Připravena bude dezinfekce a na předepsaný počet návštěvníků kostela dohlédne služba u dveří. Svíčky budou na místě k dispozici.

Přejeme pokojné dny s vírou, nadějí a láskou.

P. Zdenko Vavro

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Listopad 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!