Klikněte pro přečtení označeného textu! Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK Náplň práce: Příprava materiálu a jeho třídění Práce s elektrickým a AKU nářadím Práce s vrtačkou a bruskou Skládání a kompletování sestav dle technické dokumentace Práce s PC (zaškolíme Vás) Rádi bychom navázali spolupráci s kandidátem, který má: Praxi v oboru Dobrou znalost čtení výkresové dokumentace Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze (ranní, odpolední směna) Základní znalost práce na PC Nabízíme: Dovolená navíc Stravenky Penzijní připojištění Sportovní a společenské akce Zvýhodněný mobilní tarif Finanční odměny při životních a pracovních jubileích Odměna za dárcovství krve Zákonné, odborné a jazykové vzdělání Místo pracoviště: Fryčovice 673 Neváhejte nás kontaktovat: kariera@borcadmedical.com - Více informací na: www.borcadmedical.com - Tel: 734 873 757 Ke stažení: Informační leták

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Náplň práce:

 • Příprava materiálu a jeho třídění
 • Práce s elektrickým a AKU nářadím
 • Práce s vrtačkou a bruskou
 • Skládání a kompletování sestav dle technické dokumentace
 • Práce s PC (zaškolíme Vás)

Rádi bychom navázali spolupráci s kandidátem, který má:

 • Praxi v oboru
 • Dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
 • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze (ranní, odpolední směna)
 • Základní znalost práce na PC

Nabízíme:

 • Dovolená navíc
 • Stravenky
 • Penzijní připojištění
 • Sportovní a společenské akce
 • Zvýhodněný mobilní tarif
 • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
 • Odměna za dárcovství krve
 • Zákonné, odborné a jazykové vzdělání

Místo pracoviště: Fryčovice 673

Neváhejte nás kontaktovat: kariera@borcadmedical.com
Více informací na: www.borcadmedical.com
Tel: 734 873 757

Ke stažení:

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Červenec 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

 • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!