Klikněte pro přečtení označeného textu! Vážení rodiče, - přemýšlíte, co s načatým zimním večerem? Máme pro vás výjimečnou nabídku. Do naší školy jsme pozvali člověka, se kterým se přirozeným, inteligentním a vtipným způsobem podíváme na život. PhDr. Jan Svoboda je zkušený a uznávaný psycholog, akreditovaný lektor pro Českou a Slovenskou republiku, vysokoškolský pedagog, kouč a supervizor mateřských škol. Je zábavný, ale také drsný, protože pravda občas bolí. Bude se věnovat například těmto tématům: Výchova nevýchovou Láska v rodině Základní sociální potřeby dětí a důsledky jejich nedosycenosti Šikana vs. agrese PhDr. Jan Svoboda ochotně odpoví na vaše dotazy.  Ochutnávka jedné z jeho přednášek na YouTube Setkání se uskuteční 17. 2. 2020 od 17:00 hodin v sále školy. Zveme širokou veřejnost, vstup je ZDARMA! Kapacita je omezena velikostí sálu. Přijďte, nudit se rozhodně nebudete!!! Za Sdružení rodičů - Petr a Pavel
Datum konání: 17. 2. 2020

Vážení rodiče,
přemýšlíte, co s načatým zimním večerem? Máme pro vás výjimečnou nabídku. Do naší školy jsme pozvali člověka, se kterým se přirozeným, inteligentním a vtipným způsobem podíváme na život.

PhDr. Jan Svoboda je zkušený a uznávaný psycholog, akreditovaný lektor pro Českou a Slovenskou republiku, vysokoškolský pedagog, kouč a supervizor mateřských škol. Je zábavný, ale také drsný, protože pravda občas bolí.

Bude se věnovat například těmto tématům:

  • Výchova nevýchovou
  • Láska v rodině
  • Základní sociální potřeby dětí a důsledky jejich nedosycenosti
  • Šikana vs. agrese
  • PhDr. Jan Svoboda ochotně odpoví na vaše dotazy. 

Ochutnávka jedné z jeho přednášek na YouTube

Setkání se uskuteční 17. 2. 2020 od 17:00 hodin v sále školy. Zveme širokou veřejnost, vstup je ZDARMA! Kapacita je omezena velikostí sálu.

Přijďte, nudit se rozhodně nebudete!!!

Za Sdružení rodičů
Petr a Pavel

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Srpen 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!