Klikněte pro přečtení označeného textu! Tříkrálová sbírka se letos v naší obci uskuteční v sobotu 4. ledna 2020. Koledníci budou se svými vedoucími procházet celou obcí převážně v dopoledních hodinách. Výtěžek ze sbírky pomůže aktivitám Charity Frenštát. V roce 2019 šly vaše na dary na rozvoj paliativní péče. Moc děkujeme za vaši štědrost a vstřícnost ke koledníkům. Za organizátory Marie Elbelová
Datum konání: 4. 1. 2020

Tříkrálová sbírka se letos v naší obci uskuteční v sobotu 4. ledna 2020. Koledníci budou se svými vedoucími procházet celou obcí převážně v dopoledních hodinách. Výtěžek ze sbírky pomůže aktivitám Charity Frenštát.

V roce 2019 šly vaše na dary na rozvoj paliativní péče. Moc děkujeme za vaši štědrost a vstřícnost ke koledníkům.

Za organizátory Marie Elbelová

tsbirka2020

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Srpen 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!