Klikněte pro přečtení označeného textu! Tříkrálová sbírka se letos v naší obci uskuteční v sobotu 4. ledna 2020. Koledníci budou se svými vedoucími procházet celou obcí převážně v dopoledních hodinách. Výtěžek ze sbírky pomůže aktivitám Charity Frenštát. V roce 2019 šly vaše na dary na rozvoj paliativní péče. Moc děkujeme za vaši štědrost a vstřícnost ke koledníkům. Za organizátory Marie Elbelová
Datum konání: 4. 1. 2020

Tříkrálová sbírka se letos v naší obci uskuteční v sobotu 4. ledna 2020. Koledníci budou se svými vedoucími procházet celou obcí převážně v dopoledních hodinách. Výtěžek ze sbírky pomůže aktivitám Charity Frenštát.

V roce 2019 šly vaše na dary na rozvoj paliativní péče. Moc děkujeme za vaši štědrost a vstřícnost ke koledníkům.

Za organizátory Marie Elbelová

tsbirka2020

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Leden 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!