Klikněte pro přečtení označeného textu! ODBOR KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ při TJ SOKOL Hukvaldy ve spolupráci s obcí Hukvaldy a informačním centrem pořádá procházu Naučná stezka Leoš Janáček očima dětí v neděli 6. října 2019 ve 13:30 hodin Srdečně Vás zveme na pochod po naučné stezce Leoš Janáček očima dětí. Sraz je v neděli 6.10.2019 ve 13:30 hodin v Informačním centru Hukvaldy, kde na Vás budou čekat teplé nápoje, pár zajímavostí o Leoši Janáčkovi a nový leták k naučné stezce. Budete mít možnost projít si trasu naučné stezky dlouhé 8km nebo její zkrácenou cca. 6km variantu společně s jejími tvůrci. Cestou budou dvě zastávky na občerstvení (Hukvaldský pivovar a Hospůdka na koupališti). Děti za absolvování trasy získají odměnu. www.kcthukvaldy.cz
Datum konání: 6. 10. 2019

ODBOR KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ při TJ SOKOL Hukvaldy

ve spolupráci s obcí Hukvaldy a informačním centrem pořádá

procházu

Naučná stezka Leoš Janáček očima dětí

v neděli 6. října 2019 ve 13:30 hodin

Srdečně Vás zveme na pochod po naučné stezce Leoš Janáček očima dětí. Sraz je v neděli 6.10.2019 ve 13:30 hodin v Informačním centru Hukvaldy, kde na Vás budou čekat teplé nápoje, pár zajímavostí o Leoši Janáčkovi a nový leták k naučné stezce.

Budete mít možnost projít si trasu naučné stezky dlouhé 8km nebo její zkrácenou cca. 6km variantu společně s jejími tvůrci. Cestou budou dvě zastávky na občerstvení (Hukvaldský pivovar a Hospůdka na koupališti). Děti za absolvování trasy získají odměnu.

www.kcthukvaldy.cz

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Únor 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!