Klikněte pro přečtení označeného textu! První Smysluplná Úklidová Pyramida je dlouhodobě udržitelná dobrovolnická úklidová akce a pilotní projekt spolku EasyDirection.org, který má za cíl zlepšit prostředí kolem nás. Na světě je téměř 8 miliard lidí, a kdyby pouze jedna miliarda po sobě uklízela, zbývá sedm miliard nepořádníků. Vedle toho, že sami nevytváříme zbytečný nepořádek, sebereme sedm odpadků denně. - Za každou miliardu nepořádných lidí jeden. Někdy o něco více, ale ne méně. Každý den. - I kdyby to bylo pouhých 100 gramů za den, za rok se těchto 100 denních gramů rovná už 36 a půl kila nepořádku, který nezatěžuje přírodu. - Po 21 dnech se vybuduje zvyk, po roce se z toho stala tradice. - A spolu s dalšími dvěma lidmi, které do této úklidové pyramidy dostaneme, zbavíme svět více jak 100 kg odpadu ročně. A to nám přijde docela smysluplné. A protože jsme první, název První Smysluplná Úklidová Pyramida nám přišel celkem trefný. - Jo a na tunu odpadu je potřeba pouhých 27 lidí.  Podrobmosti na EasyDirection.org Ke stažení: Informační leták  

První Smysluplná Úklidová Pyramida je dlouhodobě udržitelná dobrovolnická úklidová akce a pilotní projekt spolku EasyDirection.org, který má za cíl zlepšit prostředí kolem nás.

Na světě je téměř 8 miliard lidí, a kdyby pouze jedna miliarda po sobě uklízela, zbývá sedm miliard nepořádníků. Vedle toho, že sami nevytváříme zbytečný nepořádek, sebereme sedm odpadků denně.
Za každou miliardu nepořádných lidí jeden. Někdy o něco více, ale ne méně. Každý den.
I kdyby to bylo pouhých 100 gramů za den, za rok se těchto 100 denních gramů rovná už 36 a půl kila nepořádku, který nezatěžuje přírodu.
Po 21 dnech se vybuduje zvyk, po roce se z toho stala tradice.
A spolu s dalšími dvěma lidmi, které do této úklidové pyramidy dostaneme, zbavíme svět více jak 100 kg odpadu ročně. A to nám přijde docela smysluplné. A protože jsme první, název První Smysluplná Úklidová Pyramida nám přišel celkem trefný.
Jo a na tunu odpadu je potřeba pouhých 27 lidí. 

Podrobmosti na EasyDirection.org

Ke stažení:

 

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Srpen 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!