Klikněte pro přečtení označeného textu! MHF Janáčka nabízí během 31 festivalových dní 33 koncertů a necelou polovinu již diváci Ostravy, Hukvald a dalších okolních měst mohli navštívit. Festival přivítal dirigenta Kristjana Järviho, klavíristu Tomáše Kača, Orchestre National du Capitole de Toulouse a další. Světově úspěšní umělci se s diváky setkali nejen ve velkých koncertních síních, ale také v sakrálních prostorech, zámku, hornickém muzeu nebo open air prostorách v Hukvaldech. Následující týdny nabízí velké symfonické, i menší komorní koncerty. Na rozmanitost programu poukazuje například hudební nocturno na Hradě Hukvaldy, koncert GENERACE ve Studiu 1 Českého rozhlasu, folklórní odpoledne a večer v Hukvaldech, pěvecký dvojrecitál na Janáčkově konzervatoři nebo operní představení v Hukvaldské oboře a mnohé další. Ohlédnutí ředitele Jaromíra Javůrka za prvními dvěma týdny festivalu a pozvánku na vybrané koncerty v následujících týdnech naleznete v přiložené tiskové zprávě.
Datum konání: 28. 5. 2019
Datum ukončení: 1. 7. 2019

MHF Janáčka nabízí během 31 festivalových dní 33 koncertů a necelou polovinu již diváci Ostravy, Hukvald a dalších okolních měst mohli navštívit. Festival přivítal dirigenta Kristjana Järviho, klavíristu Tomáše Kača, Orchestre National du Capitole de Toulouse a další. Světově úspěšní umělci se s diváky setkali nejen ve velkých koncertních síních, ale také v sakrálních prostorech, zámku, hornickém muzeu nebo open air prostorách v Hukvaldech.

Následující týdny nabízí velké symfonické, i menší komorní koncerty. Na rozmanitost programu poukazuje například hudební nocturno na Hradě Hukvaldy, koncert GENERACE ve Studiu 1 Českého rozhlasu, folklórní odpoledne a večer v Hukvaldech, pěvecký dvojrecitál na Janáčkově konzervatoři nebo operní představení v Hukvaldské oboře a mnohé další.

Ohlédnutí ředitele Jaromíra Javůrka za prvními dvěma týdny festivalu a pozvánku na vybrané koncerty v následujících týdnech naleznete v přiložené tiskové zprávě.

IKban 2b GIF

Kalendář kulturních akcí

Srpen 2020
po út st čt so ne

Videogalerie

  • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!