Klikněte pro přečtení označeného textu! Naši milí návštěvníci, jak už jistě z předchozích let víte, na Horním Sklenově bohužel není větší parkovací plocha a průjezd celým Horním Sklenovem nebude v sobotu možný od časných ranních hodin až do večera. Pokud chcete parkovat blízko, je možno nechat auto na zamluvené louce kousek nad areálem jarmarku - směrem na Golf Hukvaldy (zaznačeno blíže na mapce jako Parkoviště u golfu), trasa bude v sobotu také označena směrovkami. Sejít můžete lesní cestou k Roubence (zaznačeno žlutě). Je přísně zakázáno parkovat na ploše golfového hřiště, které tím můžete poškodit! Parkujte prosím pouze na vyhrazených místech! Dále můžete využít: obecní parkoviště na Hukvaldech – naproti hotelu (cca 900 m od areálu, zaznačeno růžově), parkoviště Biskupství za hukvaldským dvorem - (cca 1000 m od areálu, zaznačeno modře), při točně autobusů u zastávky na Dolním Sklenově-rozcestí (cca 1500 m od areálu - na mapku se nevešlo). Z těchto parkovišť si můžete udělat hezkou procházku a na zpáteční cestě se třeba projít oborou,zajít na oběd či kávu do některé z restaurací. Parkování pro vozíčkáře možné pouze na parkovištích na Hukvaldech. Pokud budete parkovat okolo rodinných domů, silnice či v prostorech zákazu parkování, počítejte prosím s tím, že v pohotovosti budou po celý den strážníci OBECNÍ POLICIE Hukvaldy, kteří budou na akci dohlížet, proto pozor, ať se Vám návštěva u nás zbytečně neprodraží. Pokud přeci jen usoudíte, že potřebujete parkovat mimo vyhrazená parkoviště, buďte tak laskaví a neparkujte ve vjezdech rodinných domů či zahrad a snažte se při parkování co nejméně ničit trávníky našich sousedů v blízkosti silnice. Na silnicích musí být vždy dostatečné místo, aby mohly projet auta bezpečnostních složek. Dodržujte prosím také nejvyšší povolenou rychlost v celé obci a chovejte se ohleduplně k sobě navzájem. Děkujeme Vám všem za pochopení a těšíme se v sobotu.
Datum konání: 18. 11. 2023

Naši milí návštěvníci, jak už jistě z předchozích let víte, na Horním Sklenově bohužel není větší parkovací plocha a průjezd celým Horním Sklenovem nebude v sobotu možný od časných ranních hodin až do večera. Pokud chcete parkovat blízko, je možno nechat auto na zamluvené louce kousek nad areálem jarmarku - směrem na Golf Hukvaldy (zaznačeno blíže na mapce jako Parkoviště u golfu), trasa bude v sobotu také označena směrovkami. Sejít můžete lesní cestou k Roubence (zaznačeno žlutě). Je přísně zakázáno parkovat na ploše golfového hřiště, které tím můžete poškodit! Parkujte prosím pouze na vyhrazených místech!

Dále můžete využít:

  • obecní parkoviště na Hukvaldech – naproti hotelu (cca 900 m od areálu, zaznačeno růžově),
  • parkoviště Biskupství za hukvaldským dvorem - (cca 1000 m od areálu, zaznačeno modře),
  • při točně autobusů u zastávky na Dolním Sklenově-rozcestí (cca 1500 m od areálu - na mapku se nevešlo).

Z těchto parkovišť si můžete udělat hezkou procházku a na zpáteční cestě se třeba projít oborou,zajít na oběd či kávu do některé z restaurací.

Parkování pro vozíčkáře možné pouze na parkovištích na Hukvaldech.

Pokud budete parkovat okolo rodinných domů, silnice či v prostorech zákazu parkování, počítejte prosím s tím, že v pohotovosti budou po celý den strážníci OBECNÍ POLICIE Hukvaldy, kteří budou na akci dohlížet, proto pozor, ať se Vám návštěva u nás zbytečně neprodraží. Pokud přeci jen usoudíte, že potřebujete parkovat mimo vyhrazená parkoviště, buďte tak laskaví a neparkujte ve vjezdech rodinných domů či zahrad a snažte se při parkování co nejméně ničit trávníky našich sousedů v blízkosti silnice. Na silnicích musí být vždy dostatečné místo, aby mohly projet auta bezpečnostních složek. Dodržujte prosím také nejvyšší povolenou rychlost v celé obci a chovejte se ohleduplně k sobě navzájem.

Děkujeme Vám všem za pochopení a těšíme se v sobotu.

Jarmark parking

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Červen 2024
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!