Klikněte pro přečtení označeného textu! Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o, Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí školní jídelny – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.  Předpoklady pro výkon pozice vedoucí školní jídelny: vzdělání – středoškolské, nejlépe střední hotelová škola, střední ekonomická škola, dietní sestra nebo jiný příbuzný obor s maturitou, případně vyšší vzdělání v příbuzném oboru, praxe v oboru vítána, občanská a morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti, flexibilita, znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dále pak souvisejících právních předpisů, dobrý zdravotní stav, výhodou jsou zkušenosti s řízením provozu. Náležitosti písemné přihlášky: název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, příp. korespondenční adresa, kontaktní spojení (telefonní číslo, příp. e-mail) a podpis. K přihlášce je nutné přiložit: kopie dokladů o průběhu zaměstnání a délce odborné praxe, včetně funkčního zařazení, strukturovaný životopis, kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkurzního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Předpokládaný nástup: 1. 11. 2023 Písemnou přihlášku s uvedenými doklady zašlete do 13. 10. 2023 na adresu Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o., Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy nebo e-mailem: info@zshukvaldy.cz. Bližší informace podá ředitelka školy Mgr. Alena Lévová, tel. 724 217 985

Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o, Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí školní jídelny – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

 Předpoklady pro výkon pozice vedoucí školní jídelny:

 • vzdělání – středoškolské, nejlépe střední hotelová škola, střední ekonomická škola, dietní sestra nebo jiný příbuzný obor s maturitou, případně vyšší vzdělání v příbuzném oboru,
 • praxe v oboru vítána,
 • občanská a morální bezúhonnost,
 • organizační a řídící schopnosti, flexibilita,
 • znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dále pak souvisejících právních předpisů,
 • dobrý zdravotní stav,
 • výhodou jsou zkušenosti s řízením provozu.

Náležitosti písemné přihlášky:

 • název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, příp. korespondenční adresa, kontaktní spojení (telefonní číslo, příp. e-mail) a podpis.

K přihlášce je nutné přiložit:

 • kopie dokladů o průběhu zaměstnání a délce odborné praxe, včetně funkčního zařazení,
 • strukturovaný životopis,
 • kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
 • písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkurzního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2023

Písemnou přihlášku s uvedenými doklady zašlete do 13. 10. 2023 na adresu Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o., Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy nebo e-mailem: info@zshukvaldy.cz.

Bližší informace podá ředitelka školy Mgr. Alena Lévová, tel. 724 217 985

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Září 2023
po út st čt so ne

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!