Klikněte pro přečtení označeného textu! Konec zákonné lhůty pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2022 v listinné formě připadá na 3. dubna 2023. V případě elektronického podání, připadá konec lhůty na 2. května 2023. Občanům, kterým přiznání zpracuje a podá daňový poradce, končí lhůta pro podání tohoto přiznání až 3. července 2023. Ve stejných lhůtách je daň z příjmů fyzických osob také splatná. Má-li daňový subjekt zpřístupněnu datovou schránku, musí podat daňové přiznání pouze elektronicky – datovou zprávou, ve stanoveném formátu a struktuře, k tomu je možno využít portál MOJE daně www.mojedane.cz   Přílohy: Informace pro občany (PDF, 126 kB) Datové schránky a podávání daňových přiznání (PDF, 83 kB) Podání daňového přiznání online (PDF, 285 kB)

Konec zákonné lhůty pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2022 v listinné formě připadá na 3. dubna 2023. V případě elektronického podání, připadá konec lhůty na 2. května 2023. Občanům, kterým přiznání zpracuje a podá daňový poradce, končí lhůta pro podání tohoto přiznání až 3. července 2023. Ve stejných lhůtách je daň z příjmů fyzických osob také splatná.

Má-li daňový subjekt zpřístupněnu datovou schránku, musí podat daňové přiznání pouze elektronicky – datovou zprávou, ve stanoveném formátu a struktuře, k tomu je možno využít portál MOJE daně www.mojedane.cz

 

Přílohy:

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Březen 2023
po út st čt so ne
1
2

TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!