Klikněte pro přečtení označeného textu! Sběrný dvůr Hukvaldy Od pátku 23. 4. 2021 je v provozu Sběrný dvůr Hukvaldy. Sběrný dvůr slouží bezplatně ke sběru odpadů od jednotlivců – fyzických osob s trvalým pobytem na území obce Hukvaldy, kteří se prokáží občanským průkazem. Dále jej mohou využívat majitelé nemovitostí na území obce Hukvaldy, kteří zde nemají trvalé bydliště. Provozní doba: pátek 14:00 - 18:00 hodin   sobota   8:00 - 14:00 hodin V sobotu 8. 5. 2021 bude sběrný dvůr otevřen. Ve sběrném dvoře je možné odevzdat dřevo vhodné pro recyklaci i dřevo pro recyklaci nevhodné. Toto bude umístěno do velkoobjemového odpadu. Ve sběrném dvoře se bude sbírat: velkoobjemový odpad – koberce, plasty, papír, kovy, sklo, textil, nábytek - rozebraný, aby zabíral co nejmenší prostor - Jako velkoobjemový odpad je možné odevzdat i dřevo nevhodné pro recyklaci: - - okna, okenní rámy, dveře, dřevěné zárubně - pouze bez skel, rozebrané, aby zabíraly co nejmenší prostor, - - impregnované a povrchově upravené - - MDF desky, sololit, sololak - Podrobnosti v příloze (PDF, 949 kB) nebezpečné odpady – akubaterie, suché články, léky, barvy, rozpouštědla, chemický odpad, znečištěné odpady zpětný odběr elektrozařízení – televize, bílé spotřebiče, zábavná elektrotechnika, zářivky, malé spotřebiče Dřevo vhodné pro recyklaci - povrchově neupravené desky, čisté palety, OSB a dřevotřískové desky - podrobnosti v příloze (PDF, 749 kB) Nesbírá se: stavební odpad pneumatiky Stále platí, že na tříděný odpad (plasty, papír a sklo) je třeba přednostně využívat kontejnery umístěné na sběrných místech po obci. Je přísně zakázáno ukládat odpad do prostor sběrného dvora bez přítomnosti obsluhy nebo před bránu areálu mimo provozní dobu sběrného dvora. Prostor sběrného dvora je monitorován kamerovým systémem. Kontakt: tel.: 721 915 097 - e-mail: sbernydvur@hukvaldy.eu Související články: Sběrný dvůr otevřen Sběrný dvůr Hukvaldy vybudován s přispěním dotace z Operačního programu životní prostředí

Sběrný dvůr Hukvaldy

Od pátku 23. 4. 2021 je v provozu Sběrný dvůr Hukvaldy.

Sběrný dvůr slouží bezplatně ke sběru odpadů od jednotlivců – fyzických osob s trvalým pobytem na území obce Hukvaldy, kteří se prokáží občanským průkazem. Dále jej mohou využívat majitelé nemovitostí na území obce Hukvaldy, kteří zde nemají trvalé bydliště.

Provozní doba:

pátek 14:00 - 18:00 hodin  
sobota   8:00 - 14:00 hodin V sobotu 8. 5. 2021 bude sběrný dvůr otevřen.

Ve sběrném dvoře je možné odevzdat dřevo vhodné pro recyklaci i dřevo pro recyklaci nevhodné. Toto bude umístěno do velkoobjemového odpadu.

Ve sběrném dvoře se bude sbírat:

 • velkoobjemový odpad – koberce, plasty, papír, kovy, sklo, textil, nábytek - rozebraný, aby zabíral co nejmenší prostor
  Jako velkoobjemový odpad je možné odevzdat i dřevo nevhodné pro recyklaci:
  - okna, okenní rámy, dveře, dřevěné zárubně - pouze bez skel, rozebrané, aby zabíraly co nejmenší prostor,
  - impregnované a povrchově upravené
  - MDF desky, sololit, sololak
  Podrobnosti v příloze (PDF, 949 kB)
 • nebezpečné odpady – akubaterie, suché články, léky, barvy, rozpouštědla, chemický odpad, znečištěné odpady
 • zpětný odběr elektrozařízení – televize, bílé spotřebiče, zábavná elektrotechnika, zářivky, malé spotřebiče
 • Dřevo vhodné pro recyklaci - povrchově neupravené desky, čisté palety, OSB a dřevotřískové desky - podrobnosti v příloze (PDF, 749 kB)

Nesbírá se:

 • stavební odpad
 • pneumatiky

Stále platí, že na tříděný odpad (plasty, papír a sklo) je třeba přednostně využívat kontejnery umístěné na sběrných místech po obci.

Je přísně zakázáno ukládat odpad do prostor sběrného dvora bez přítomnosti obsluhy nebo před bránu areálu mimo provozní dobu sběrného dvora.

Prostor sběrného dvora je monitorován kamerovým systémem.

Kontakt:

tel.: 721 915 097
e-mail: sbernydvur@hukvaldy.eu

Související články:

mr banner 336x280 white

Kalendář kulturních akcí

Květen 2021
po út st čt so ne

Videogalerie

 • Celou videogalerii naleznete ZDE

Lašská brána Beskyd

logos1logos2

Stáhněte si zdarma aplikaci do mobilu


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!