Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předprodej vstupenek na XXI. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy

Předprodej vstupenek na XXI. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy HukvaldyDatum konání:
3.7.2014
Datum ukončení:
20.7.2014

Vstupenky je možno zakoupit na http://vstupenky.ticket-art.cz. Od 26. 5. 2014 bude možno zakoupit vstupenky i v Informačním centru Hukvaldy.

V případě, že v předprodeji nebudou prodány všechny vstupenky, bude je možno ještě zakoupit na místě před koncertem. Občané Hukvald, senioři, studenti, ZTP a ZTP/P mají slevu 50% z ceny vstupenky na všechny koncerty mimo amfiteátr. Slevy se nesčítají.

Vstupenka na zahajovací a závěrečný koncert MHF JH bude také platnou vstupenkou na společenské setkání s rautem po koncertu.

Do amfiteátru bude možno v předprodeji zakoupit celkem pouze 290 vstupenek. V případě příznivého počasí bude další prodej vstupenek rovněž před koncertem na místě. Občané Hukvald a  děti do 15 let mají vstup zdarma. Senioři, studenti,  ZTP a ZTP/P sleva 50% z ceny vstupenky.

V případě nepříznivého počasí se bude koncert z amfiteátru přemisťovat do společenského sálu školy, kde budou mít umožněn vstup pouze posluchači s platnou vstupenkou (290 míst). Z tohoto důvodu doporučujeme vážným zájemcům o koncert z řad místních občanů vstupenku v předprodeji raději zakoupit!!!

Vstupenka na festival je zároveň platnou vstupenkou na prohlídku hradu Hukvaldy do konce roku 2014.

Fond Janáčkovy Hukvaldy, o.s.