Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Divadlo na Hukvaldech - náhradní termín

Divadlo na Hukvaldech - náhradní termínDatum konání:
17.3.2017

JEFF BARON - NÁVŠTĚVY U PANA GREENA

Náhodná automobilová nehoda přivádí do styku dva muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali a navždy změní jejich život. Rozdělují je dvě generace a co začíná jako komedie kontrastu kultur se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují se tajemství.

Plakát-brezen.png

hrají: Stanislav ZINDULKA a Daniel TŮMA

režie: Vladimír MICHÁLEK
překlad: Benjamin KURAS

pátek 17. března 2017

v 19 hodin, sál ZŠ Leoše Janáčka Hukvaldy

Vstupné 250,- Kč, studenti a důchodci 200,- Kč
(představení není vhodné pro děti do 15 let)

předprodej: OÚ Hukvaldy, tel. 558 699 213

Vstupenky budou k prodeji i na místě.

Pokud někomu náhradní termín nevyhovuje, může již zakoupené vstupenky vrátit na OÚ Hukvaldy u paní Pavly Kovalové (tel. 558 699 213) do 17. 3. 2017.

Děkujeme za pochopení.


Jeff Baron patří mezi nejvíce inscenované dramatiky na světě v posledním desetiletí, s více než 300 inscenacemi ve 22 jazycích a 38 zemích. Jeho nejznámější hra, Návštěvy u pana Greena (Visiting Mr. Green), měla premiéru v New Yorku, v hlavní roli s držitelem Oscara Eli Wallachem a hrála se 400krát. Byla navržena na Drama League Award (New York), ACE (Buenos Aires), Molierovu cenu (Paříž) a získala ceny za nejlepší hru v Řecku, Izraeli, Uruguayi, Turecku, Chile a Německu a cenu Kulturpreis Europa. Jeho novější hry měly premiéry v Austrálii, Jižní Americe a Evropě ve spolupráci s nejvýznamnějšími světovými herci a režiséry.

Kromě divadla Jeff Baron pracuje i jako dobře zavedený scénárista a filmař. Jeho scénáře přijaly nejznámější produkční firmy a filmové ateliéry včetně Disneye. Jeho televizní komedie a dramata inscenovaly produkční firmy Warner Brothers, 20th Century Fox, Universal, Viacom, Sony a MTV Networks. Ceny získaly i Jeffovy krátké filmy předváděné na filmových festivalech po celém světě.

Jeff Baron byl angažován na napsání libreta pro Los Ageles Opera na původní jednoaktovou operu Escape. Písně s jeho texty se hrály v Carnegie Hall a dalších významných koncertních síních. Jeho žurnalistické a beletristické práce byly vydány ve Francii, Kanadě a USA. Nedávno dokončil svůj první román.

www.adf.cz