Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zoo hledá dobrovolníky pro informační servis návštěvníkům

Zoo hledá dobrovolníky pro informační servis návštěvníkůmDatum konání:
10.6.2016

Ostravská zoologická zahrada hledá zájemce o dobrovolnou spolupráci během hlavní návštěvnické sezóny. Pomoc se bude týkat zajišťování informačního servisu pro návštěvníky zoo.

V posledních letech vznikla v ostravské zoo řada nových expozic – velké otevřené výběhy, průchozí expozice, safari. Zvyšuje se i počet lidí, kteří do zoo míří. Zoo tak chce rozšířit služby pro návštěvníky posílením informačního servisu a zároveň zajistit pohodu chovaných zvířat. Proto hledáme dobrovolníky, kteří by nám rádi věnovali část svého volného času a nezištně pomáhali. Zájemci o spolupráci by měli být komunikativní, příjemného vystupování a starší 18 let. Výhodou jsou i předchozí zkušenosti s prací s lidmi.

Co Vám můžeme za Vaši pomoc nabídnout? Činnost v atraktivním prostředí zoologické zahrady, zaškolení a poskytnutí odborných podkladů, seznámení se zoologickou zahradou z jiného úhlu, např. nahlédnutím do chovatelského zázemí, získání zajímavých zkušeností a nadstandardních informací ze zoo z první ruky, volný vstup do zoo.

Zájemci, pište prosím na emailovou adresu vyuka@zoo-ostrava.cz do 10. června 2015. Předmět mailu označte heslem DOBROVOLNÍK.

V mailu prosím uveďte:

  • stručně Vaše dosavadní zkušenosti práce s lidmi
  • Vaše časové možnosti (např. každý den x hodin po dobu 2 týdnů, 1x týdně vždy v neděli apod.)

Děkujeme předem za Váš zájem!

More about Ostrava zoo? Have a look at www.zoo-ostrava.cz.