Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Obec Hukvaldy je partnerem projektu exkluzivního Klubu 3xTOP.cz

Obec Hukvaldy je partnerem projektu exkluzivního Klubu 3xTOP.czObec Hukvaldy je partnerem projektu exkluzivního Klubu 3xTOP.cz, hotel Hukvaldy se stal kontrolním bodem trasy Pustevny!

3xtop.jpgPraděd. Lysá Hora. Pustevny. Tři severomoravské vrcholy. Každý je jiný, ale jedno mají společné. Až magickým způsobem přitahují tisíce lidí, kteří se na ně pravidelně vracejí. Ti, kdo hledají výzvy, rádi zažívají něco mimořádného a chtějí překonat sami sebe, teď mají o důvod víc se na tyto tři moravské vrcholy vydat. Motivací je členství v prestižním klubu 3xTOP.cz.

Členem Klubu 3xTOP.cz se stane každý, kdo absolvuje během 24 hodin určenou trasu na kole, koloběžce,  elektro kole nebo jiném ekologickém prostředku, třeba i pěšky. Během ní je třeba zdolat vybraný vrchol rovnou 3x a to z 3 různých míst. V případě Pusteven tak cyklisté na stoupají 2113 výškových metrů, u Lysé hory a Pradědu je to přes 3100 metrů. Každá z tras měří přes 100 kilometrů. Nejdelší je „pustevenská“ s celkovou délkou 145 kilometrů.

A co je tedy třeba pro členství v klubu 3xTOP.cz udělat? Je nutné se registrovat předem ke zdolání trasy na webu klubu www.3xTOP.cz. Poté obdrží adept na členství e-mailem licenci se svým jménem. Na trase je několik kontrolních bodů, na kterých obdrží čas a razítko do licenční karty. Kontrolním bodem v obci Hukvaldy se stal Hotel Hukvaldy. Po zdolání celé trasy odešle licenci na adresu klubu, k zápisu klubového členství. Úspěšný člen získá certifikát a slevy u partnerů projektu.

Hlavně ale může být hrdý sám na sebe a pochlubit se kamarádům.