Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Máte svůj oblíbený pěší nebo cyklistický okruh?

Máte svůj oblíbený pěší nebo cyklistický okruh? Prosíme, pošlete nám jej.

Obce Lašské brány Beskyd připravují nové propagační materiály, ve kterých budou zakresleny právě pěší a cyklistické okruhy v obcích Lašské brány Beskyd (Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy) a v jejich blízkém okolí. Pěší okruhy budou zaměřeny především na tyto obce a blízké okolí, u cyklistických okruhů půjde o trasy, které budou začínat a končit v některé z těchto obcí.

Dáte-li nám takový zajímavý tip, který se nám bude líbit, a my jej sami zpracovaný nebudeme mít, zakreslíme jej do mapy, a za odměnu Vás v materiálu uvedeme (možná po Vás i okruh pojmenujeme :-)).

Okruhy můžete popisovat slovně, zakreslovat do různých elektronických map, atp., jednoduše způsobem, jež je Vám blízký, a my se pokusíme vám přizpůsobit.

Můžete přidat i své poznámky o kvalitě terénu, náročnosti, vhodném typu kola, varování před nebezpečnými místy. Doporučit zajímavá místa, tipy na občerstvení, místa s dobrým výhledem apod.

Své náměty posílejte do 15. května 2013 na e-mail: info@lasska-brana.cz. Můžete nás také kontaktovat přes facebookový profil: www.facebook.com/LasskaBranaBeskyd.